ثبت‌ نام یک‌ هزار نفر برای دریافت زمین طرح جوانی جمعیت

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران گفت: بیش از یک هزار نفر در شهر‌های استان برای دریافت زمین در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت‌نام کردند که شرایط متقاضیان در دست بررسی و پالایش قرار دارد.
جابر حسن‌زاده اظهار داشت: معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران واگذاری اراضی به اقشار ویژه و دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی و عمومی و تامین اراضی در جهت ساخت مسکن در راستای سیاست‌های دولت را در استان در کنار سایر اقدامات و وظایف، پیگیری و در دست اقدام دارد.
وی با بیان اینکه اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران به طور ویژه در تلاش برای تامین زمین مورد نیاز این طرح است، گفت: برای ۱۱۳ نفر تاکنون تامین زمین انجام شده و مابقی افراد واجدین شرایط امسال انجام می‌شود.
معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران تصریح کرد: در راستای اجرای ماده ۳ و ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و آئین نامه اجرایی آن، به منظور واگذاری زمین به متقاضیان واجد شرایط باید زمان تولد فرزند سوم یا بیشتر متقاضیان بعد از ابلاغ این قانون یعنی تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد.
حسن‌زاده گفت: متقاضیان واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند با مراجعه به سامانه وزارت راه وشهرسازی ثبت نام کنند تا مراحل قانونی اقدام شود.
وی افزود: سند مالکیت زمین‌ها مورد نظر در طرح فرزندآوری پس از پرداخت مبلغ آماده‌سازی و پرداخت آخرین قسط به نام متقاضی انتقال می‌یابد.
حسن‌زاده از تامین کسری زمین در طرح نهضت ملی مسکن استان با شیوه تهاتر و توافق با نهاد‌ها مانند کمیته امداد و بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مازندران، ۱۳۰ هکتار تامین زمین انجام شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی خاطرنشان کرد: ۲۱ هکتار سند مالکیت فروردین و اردیبهشت امسال بنام اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران اخذ شد.

1402/3/2

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :