باند قاچاق چوب در آمل متلاشی شد


فرمانده انتظامی مازندران از متلاشی شدن باند قاچاق چوب و کشف یک میلیارد ریالی چوب قاچاق در شهرستان آمل خبر داد.
سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیر قانونی اراضی ملی و قطع درختان جنگلی در یکی از مناطق جنگلی شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
به گزارش صبح آمل نیوز، وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، اکیپ عملیاتی متشکل از عوامل پلیس آگاهی، پلیس امنیت اقتصادی و یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان آمل با عزیمت به منطقه مورد نظر، موفق به کشف محل دپوی چوب جنگلی توسط متهمان شدند.
فرمانده انتظامی مازندران از توقیف یک خودروی نیسان حامل چوب در این عملیات خبر داد و گفت: در بازرسی از محل دپوی محصولات جنگلی توسط قاچاقچیان، ۲۵ اصله تنه قطع شده درخت افرا، به وزنی حدود ۱۴ تن چوب کشف شد.
سردار میرزایی ارزش چوب‌های قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این عملیات ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی و یک راننده خودروی وانت نیسان دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی از ادامه تحقیقات پلیسی در این ارتباط خبر داد و افزود: منابع طبیعی از مهمترین و اساسی‌ترین ذخیره موجود در کشور است که در صورت بهره برداری معقول می‌توانند سهم مهمی در رونق اقتصادی کشور داشته باشد.

1402/2/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :