بیمارستان آمل قطب گردشگری سلامت شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به رویکرد حمایت از سرمایه‌گذاران گفت: بیمارستان آمل به قطب گردشگری سلامت تبدیل شود.
رضا علیخانی در حاشیه بازدید از بیمارستان شمال آمل رویکرد دولت در این استان را حمایت از سرمایه گذاران عنوان کرد و گفت: امیدواریم با حمایت‌ها و رفع موانع موجود، بیمارستان شمال آمل تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری سلامت در کشور شود.
وی در این بازدید با اشاره به اینکه رویکرد حمایت از سرمایه گذاران در استان مازندران به صورت جدی پیگیری می‌شود، بیان کرد: تلاش می‌کنیم از محل رفع بروکراسی اداری و نیز تسهیل پرداخت تسهیلات موردنیاز بخش مهمی از نیازهای سرمایه گذاران برای حضور در استان مازندران را رفع کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه باید با رفع موانع سرمایه گذاری در استان رونق گیرد، با اشاره به پتانسیل‌های بالای استان مازندران در ورود سرمایه گذاران اظهار کرد: با وجود همه استعدادهای مازندران برای حضور سرمایه گذاران و فرصت‌های اقتصادی پیش روی حاصل از این امر، معتقدیم باید محیط زیست و زیست بوم طبیعی مازندران نیز باید حفظ شده و بخش مهمی از آن برای نسل آینده باقی بماند.
علیخانی در این بازدید با تاکید بر درخواست تسهیلات و تغییر کاربری هلدینگ سرمایه گذاری در بیمارستان شمال به ظرفیت توریسم سلامت در استان مازندران اشاره کرد و گفت: باید همه ظرفیت‌ها برای استفاده بهینه از فرصت سرمایه گذاری در این مجموعه به کار گرفته شود.
معاون استاندار و فرماندار آمل نیز در این بازدید با بیان اینکه تاکنون تقاضاها و نیازهای مجموعه جدید مدیریتی بیمارستان شمال در کارگروه‌های شهرستانی کارگشایی شده است، بیان کرد: آمل دارای ظرفیت بالایی در حوزه سرمایه گذاری است و توانمندی‌هایی اقتصادی این شهرستان ظرفیت خوبی برای رشد اقتصادی منطقه است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سید عباس حسینی با بیان اینکه مجموعه بیمارستان شمال از حمایت دولت برخوردار است و تجهیز آن و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های درمانی کشور از برنامه‌های پیش رو است که با همکاری مجموعه دولت در شهرستان و نیز بخش خصوصی برنامه ریزی شده است، گفت: در حوزه شهری این گروه دارای نیازهایی است که با رفع آنها می‌توان بیمارستان شمال را به ابعاد برنامه ریزی شده نزدیک تر کرد.

1402/2/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :