استاندار : صد درصد درآمد فروش املاک مازاد دولتی به طرح های عمرانی مازندران اختصاص می یابد

استاندار مازندران با بیان این که صد درصد درآمد فروش املاک مازاد دولتی برای طرح های زیر ساختی استان سرمایه گذاری می شود، گفت: از محل درآمد مولد سازی می توان تمام زیر ساخت های استان را تقویت و احیا کرد.
سید محمود حسینی پور در جلسه مولد سازی و فروش املاک مازاد دولتی که با حضور رییس سازمان خصوصی سازی در ساری برگزار شد ، افزود : به طور یقین همه حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری استان در طرح فروش املاک مازاد دولتی این خطه رونق خواهد گرفت.
وی با بیان این که طبق دستور سازمان خصوصی سازی صد درصد درآمد فروش املاک مازاد به استان اختصاص می یابد و سرمایه گذاری می شود، ادامه داد: اهلیت بخش خصوصی در اجرای طرح فروش مازاد بسیار مهم است.
استاندار مازندران با ذکر این نکته برای همه طرح های نیمه تمام استان بسته تامین اعتبار از محل فروش املاک و مولد سازی تعریف می‌شود، اظهارداشت : طرح های زیر بنایی مازندران ازجمله مهار آب که اکنون کشاورزان استان تخت فشار هستند، مهمترین طرح زیر ساختی است.
حسینی پور گفت: باید به طرح های زیر ساختی راه جاده ای و ریلی استان مازندران نیز توجه جدی کرد.
وی با اشاره به این که مولد سازی را باید با دقت انجام دهیم، گفت: در همین راستا کمیته مولد سازی را در استان راه اندازی کردیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، نماینده عالی دولت در مازندران گفت: تبیین مقررات مولد سازی املاک مازاد در استان در قالب ۱۹۰ مکاتبه اداری برای ۶۰۰ مورد املاک دولتی استان انجام شده است.

1402/2/3

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :