قطع سهمیه آرد در انتظار نانوایان متخلف

مدیر کل غله مازندران:
قطع سهمیه آرد در انتظار نانوایان متخلف
عملکرد نادرست خبازان نه تنها منجر به کاهش سهمیه آرد آنان می‌شود بلکه احتمال قطع سهمیه هم وجود دارد.
مدیر کل غله مازندران با بیان اینکه گام سوم طرح هوشمند سازی آرد و نان از اسفند ماه پارسال در استان عملیاتی شده است، گفت: وزارت اقتصاد و دارایی در سه گام متوالی اجرایی شدن این طرح را به عهده دارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عباسعلی وفایی نژاد افزود: سامانه هوشمند به نحوی عمل می‌کند که افراد و دستگاه‌های نمی‌توانند در سهمیه آرد تاثیرگذار باشند و رفتار نانوا، استفاده صحیح و متعارف دستگاه کارتخوان و پخت صحیح نان سهمیه آرد هر نانوا را مشخص می‌کند.
وی با بیان اینکه این اداره کل نقشی در تعیین سهیمه آرد نانوایان ندارد، ادامه داد: پخت نکردن نان، عرضه غیر متعارف و کمتر از سهمیه آرد، کم کردن زمان پخت، استفاده از کارت‌های غیر معمول و تراکنش‌های متعدد از یک کارت به عنوان تراکنش نامتعارف خبازان محسوب می‌شود و سیستم هوشمند آن را به عنوان عملکرد نادرست نانوا تلقی می‌کند.
مدیر کل غله مازندران گفت: چنانکه نانوا عملکرد غیر متعارف داشته باشه سهمیه آرد او بر اساس شدت عملکرد نامتعارف کم می‌شود و حتی احتمال قطع سهمیه نیز وجود دارد.
عباسعلی وفایی نژاد بیان داشت: پاداش خبازانی که طبق برنامه و سهمیه، در ساعت مقرر و بر اساس تراکنش متعارف نان پخت کنند افزایش ۱۰ درصدی سهمیه آرد خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این خبازان از ۳۰ درصد ارزش افزوده که به عنوان پاداش یا حق الزحمه برای آنها در نظر گرفته شده است نیز در پایان هر روز کاری می‌توانند بهره‌مند شوند.
وفایی نژاد گفت: تنها دلیلی که سبب کاهش سهمیه آرد می‌شود عملکرد نادرست خبازان است که سیستم به صورت هوشمند آن را اعمال می‌کند.

1402/1/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :