باید همه مسؤولان فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در نخستین جلسه شورای اداری تاکید کرد:
باید همه مسؤولان فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند/ بیش از ۸۵ درصد صادرات مازندران از شهرستان آمل شکل گرفته است/ مدیران باید نگاه ویژه ای به مسائل جهاد تبیین و جنگ ترکیبی به عنوان یک دغدغه داشته باشند
نخستین جلسه شورای اداری شهرستان آمل با حضور امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه و مدیران ادارات و دستگاههای دولتی در مصلی شهرستان آمل برگزار شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان در سال جدید، با اشاره به قرار داشتن در ایام پر فضیلت ماه مبارک رمضان گفت: باید قدر این ایام ماه مبارک رمضان را بدانیم و بهره کافی از این فرصت‌ها ببریم.
به گزارش صبح آمل نیوز، دکتر سید عباس حسینی به اهمیت روز قدس و لزوم شرکت در راهپیمائی عظیم این روز اشاره کرد و اظهار داشت: نامگذاری روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) برای تحقق آزادی فلسطین و قدس است و همین موضوع موجب شد تا نگاه جهانیان به سمت فلسطین مظلوم سوق داده شود لذا از همه مسئولان خواست تا پرقدرت و جدی تر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای حمایت از مردم فلسطین و کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی از سرزمین های اشغالی در این راهپیمایی شرکت کنند.
وی به برگزاری جلسات مختلف شورای اداری در خصوص اجرای عفاف و حجاب در شهرستان اشاره کرد و افزود: برگزاری جلسات نشان دهنده عزم جدی شورای اداری شهرستان آمل برای اجرای مباحث مختلف در خصوص عفاف و حجاب است و این مطالبه مردم می باشد لذا باید بانک های دولتی و خصوصی این شهرستان برای رعایت حجاب اسلامی در شعبات مختلف اهتمام جدی داشته باشند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل لزوم ارائه طرح و برنامه از سوی تمام ادارات و نهادها را الزامی دانست و گفت: دست‌یابی به این هدف مستلزم همراهی، همدلی و همکاری همه مدیران و مسئولان سازمان‌ها، نهادها می باشد بنابراین باید برنامه مدون سال ۱۴۰۲ خود را تا پایان فروردین ماه جاری اعلام کنند.
حسینی خاطرنشان کرد: انتظار می رود با توجه به اهمیت موضوع عفاف و حجاب اداره اصناف به صورت جد ورود پیدا کند و با تذکرات لازم واحدهای صنفی را ملزم به رعایت عفاف و حجاب نمایند.
وی به در پیش بودن شب قدر و شخصیت عظیم امیر مومنان اشاره کرد و اظهار داشت: امام علی(ع) اولین مظلوم عالم خود به تنهایی یک مکتب عمیق و گسترده بود که در زندگی و حکومت بهترین شخصیتی است که فرد می تواند در خودش داشته باشد زمانی که جاذبه و دافعه نیرومندی که در این بزرگ مرد وجود دارد و او را برای همیشه در تاریخ ماندگار کرده است و بعد از سالها از شهادت ایشان عاشقان و شیفتگانی دارند که باتوجه به ماهیت این شخصیت حاضرند به مانند میثم تمار بر سر دار از فضائل حضرت امیر سخن بگویند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با تاکید بر اینکه حضرت علی(ع) خود به تنهایی یک مذهب است؛ خاطرنشان کرد: مذهب شیعه از حضرت امیرالمومنین نشأت گرفت و زیربنای اصلی آن محبت است در زمان حکومت آن امام گسست بین مردم و حکومت شکل گرفت.
حسینی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در لحظه تحویل سال جدید و نامگذاری امسال به مهار تورم و رشد تولید، یادآور شد: باید همه مسؤولان فرمایشات مقام معظم رهبری را به عنوان فصل الخطاب سرلوحه کار خود قرار دهند و برای تحقق شعار سال جاری برنامه منسجم و مدون ارائه دهند و راهکارهای افزایش مشارکت مردم در مدیریت حوزه های مختلف جامعه بیان شود.
وی نقطه تبدیلی در مدیریت یک کشور را امید افزایی دانست و عنوان کرد: تشکیل حلقه های میانی مردمی یکی از این موارد است و براساس شکل گیری این حلقه ها افزایش استفاده از ظرفیت مردمی باید انجام شود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به اهمیت پیگیری بحث جنگ ترکیبی و جهاد تبیین از منظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مدیران باید نگاه ویژه ای به مسائل جهاد تبیین و جنگ ترکیبی به عنوان یک دغدغه داشته باشند.
حسینی به ارتباط مدیران دستگاه ها و نهادهای اجرایی با رسانه ها در خصوص جهاد تبیین اشاره کرد و افزود: سال گذشته بیش از ۲۳۰ پروژه در شهرستان آمل با هزینه کرد بیش از یک هزار میلیارد تومان اجرایی شد که ۱۰۹ میلیارد تومان مصوب شورای برنامه ریزی شهرستان بوده و مبلغ یک هزار و ۶۸۰ میلیارد تومان در قالب تسهیلات سیستم بانکی در شعب مختلف ارائه شد.
وی تصریح کرد: تعداد ۲۶۲ مجوز تولیدی و صنعتی جدید سال گذشته در شهرستان آمل صادر شد و بیش از ۸۵ درصد صادرات مازندران نیز از شهرستان آمل شکل گرفته است.
حسینی در پایان گفت: در حوزه برق مدیریت شرق و غرب آمل بیش از ۴۰ میلیارد تومان پروژه برای بهره برداری بیش از ۲۰ هزار نفر طی سال گذشته به بهره برداری رسید.

1402/1/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :