ارائه خدمات عمرانی در روستاها اقدامی مهم و شایسته قدردانی است

استاندار مازندران:
ارائه خدمات عمرانی در روستاها اقدامی مهم و شایسته قدردانی است
استاندار مازندارن، ارائه خدمات صادقانه و خالصانه را موثرین راه مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب دانست و گفت: امروز پس از گذشت بیش از 4 دهه از عمر انقلاب از این که خدمات ارایه خدمات عمرانی به روستاها تداوم دارد، شایسته تقدیر است. ‎
استاندار مازندران با اشاره به توطئه‌های مختلف استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام اسلامی گفت که هدف اصلی دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و دلسرد کردن مردم از نظام است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور افزود: خدمت به مردم بالاترین ذکر و عبادت است و بزرگان دینی نیز بر این موضوع تاکید فرموده اند.
وی اظهار داشت: مدیران متعهد و دلسوزی که صادقانه و با تلاش شبانه روزی به فکر خدمت به مردم هستند از بالاترین اجر و ثواب نیز برخوردارند چرا که ارایه خدمت به مردم و انجام تعهدات، نقش بسزایی در خنثی کردن توطئه های دشمنان دارد.
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: ما به‌عنوان دولتمردان نظام متعهد به انجام صحیح وظایف محوله در راستای ارایه خدمت بی منت، صادقانه و خالصانه به مردم هستیم.
حسینی پور ، بزرگترین راه مقابله با جریان فتنه و ضد انقلاب را انجام تعهدات و ارایه خدمت صادقاته و خالصانه به مردم دانست.
وی، اجرای طرح های عمرانی مختلف از جمله آسفالت راه روستایی و احداث خانه محرومان را یکی از موثرترین و اثربخش ترین راهکار برای مقابله با توطئه های دشمنان دانست و گفت: اینکه پس از ۴۴ سال از عمر انقلاب در روستایی که چندین شهید را در راه انقلاب فدا کردند، اهالی آن روستا از راه آسفالته برخوردار می‌شوند و مورد ستایش خانواده معظم شهدا نیز قرار می گیرد، بسیار موضوع مهمی است و جای تقدیر دارد.
حسینی پور افزود: مدیرانی که با نیت فی سبیل الله و خاصانه در راه خدمت به مردم در تلاش هستند، از بالاترین نعمت برخوردارند و رهبری نیز بر این موضوع تاکید دارند.

1402/1/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :