قاتل مسلح فراری در آمل دستگیر شد

فرمانده انتظامی آمل:
قاتل مسلح فراری در آمل دستگیر شد
فرمانده انتظامی آمل از دستگیری قاتل مسلح فراری در کمتر از ۷۲ ساعت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش صبح آمل نیوز، سرهنگ علی داداش تبار گفت: در پی وقوع یک فقره قتل مسلحانه در یکی از روستا‌های شهرستان آمل در اولین روز سال ۱۴۰۲، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه قاتل سابقه اراذل و اوباش گری، سرقت، فروش مواد مخدر، اعمال منافی عفت و حبس در پرونده سیاه خود داشته و تحت تعقیب مقامات قضائی بوده است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری سایر پلیس‌های تخصصی، با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل تردد متهم را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل اظهار داشت: پس از هماهنگی‌های انجام گرفته با مرجع قضائی، این فرماندهی با تشکیل ۵ تیم عملیاتی متشکل از پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات، پیشگیری و یگان امداد، توانستند قاتل را کمتر از ۷۲ ساعت در میدان هزارسنگر شهرستان آمل طی یک عملیات غافلگیرانه و در یک تعقیب و گریز خودرویی دستگیر کنند.
سرهنگ داداش تبار افزود: در خودروی متهم، یک قبضه اسلحه شکاری شورشی ۵ تیر مسلح (۴ فشنگ آماده شلیک) بوده و نیز مقداری مواد مخدر صنعتی به همراه مقادیر زیادی پول نقد از داخل خودرو کشف که متهم در تحقیقات پلیس به صراحت به بزه‌های ارتکابی قتل عمد اعتراف کرد و به همراه دو نفر از مرتبطین دستگیر شده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

1402/1/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :