تشدید بازرسی و نظارت بر عملکرد نانوایی ها در آمل و نور


در ادامه اجرای طرح تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی در ایام پایانی سال و نوروز 1402، تیم های بازرسی استانی متشکل از فرمانداری‌ها، اداره کل غله، صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و اتحادیه خبازان پس از بازدید از نانوایی های شهرستان های غرب استان به نظارت بر شهرستان های آمل و نور پرداختند.
به گزارش صبح آمل نیوز، در ادامه اجرای طرح تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی در ایام پایانی سال و نوروز 1402، تیم های بازرسی استانی متشکل از فرمانداری‌ها، اداره کل غله، صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و اتحادیه خبازان پس از بازدید از نانوایی های شهرستان های غرب استان به نظارت بر شهرستان های آمل و نور پرداختند.
در این بازدیدها که با رویکرد نظارت بر نحوه مصرف سهمیه آرد فوق العاده نوروزی و اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان آغاز شد، مواردی نظیر نصب بنر کشیک نوروزی، ترب خودسرانه، رعایت بهداشت فردی و محیط، وضعیت وزن چانه و… مورد ارزیابی قرار می گیرد.
همچنین تیم های نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی پس از شهرستان‌های غرب استان از ۱۳۹ واحد خبازی در شهرستان های آمل و نور بازدید به عمل آوردند.
قابل ذکر است: طی بازرسی های به عمل آمده در این 2 شهرستان ۷ واحد خبازی به دلیل تخلف تعطیلی خودسرانه، ۲۴ واحد به دلیل کسری وزن چانه، ۵ مورد به دلیل عدم رعایت بهداشت و ۶۴ واحد به دلیل عدم حضور متصدی جهت برخورد قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.
اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی های استان تا پایان ایام نوروز و آغاز پایش هوشمند عملکرد نانوایی ها اعلام کرد: باتوجه به رصد و پایش تراکنشها در سامانه درصورت هرگونه مغایرت درعملکرد وعدم رعایت ضوابط ابلاغی، سهمیه واحدهای خبازی بصورت هوشمند تعدیل خواهد شد.

1401/12/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :