تمام مطالبات به حق درمانی کارگران و بازنشستگان اگر توجیه شود خیانت است

معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران:
تمام مطالبات به حق درمانی کارگران و بازنشستگان اگر توجیه شود خیانت است
معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت مدیریت درمان تأمین اجتماعی مازندران گفت: درمان مقوله مهمی است و باید در این بخش به بازنشستگان توجه شود.
به گزارش صبح آمل و به نقل از ایلنا، سید ابراهیم جعفری در دومین روز از یازدهمین گردهمایی و اردوی آموزشی کانون های کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران در مشهد مقدس اظهار کرد: تمامی مطالبات به حق درمانی کارگران و بازنشستگان، اگر توجیه شود خیانت است و تضعیف هم جنایت است و باید تکمیل اتفاق بیفتد.
وی افزود: تکمیل زمانی اتفاق می افتد که با ادله های مختلف راه  رسیدن به هدف را مشخص و هدفمند حرکت کنیم .
معاون مدیریت درمان تأمین اجتماعی مازندران  گفت: مهم ترین فاکتور در سازمان تأمین اجتماعی برای بازنشستگان درمان و سلامت است و باید آموزش به عنوان توسعه کشور و سلامت مورد توجه و رایگان باشد و باید به روش هدفمند و کارشناسی در این بخش ورود کرد.
جعفری یادآور شد: تغییر همراه با تحول است و در سازمان تامین اجتماعی تغییراتی انجام شد و تذکرات شما می تواند کارگشا باشد، مدیران را نقد کنید که موجب تعالی است.
وی گفت: در ۸ ماه امسال تعیین تکلیف زمین‌های مختلف فریدونکنار و نقاط مختلف استان توسط شما اعلام شد، اما خرید زمین برای درمانگاه‌ها نیازمند پروسه زمانی است و شیوه های جذب هم تغییر کرد.
معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران افزود: تعیین تکلیف فضا و زمین به طرح توسعه ای اورژانس و درمانگاه تخصصی بیمارستان چالوس،  خرید دستگاه لاپاراسکوپ برای بیمارستان بوعلی نکا ، آنژیوگرافی بیمارستان ولی عصر و.. و برای درمان خیلی کار شد اما همچنان ضعف داریم.
جعفری با بیان اینکه برای خرید محصول مشکلی نداریم، خاطر نشان کرد: ما برای تبدیل ها مشکل داریم و اشکالات ما در مدیریت است و از پروسه سطح کلان و نمایندگان تا کارشناس اداره همه وظیفه ارتقاء ارائه خدمات را داریم.
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به جانشین‌پروری توجه نکرده است و ما به سلامت انسانها نیازمندیم و تخصص باید باشد اما سلامت مهم تر است.

1401/10/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :