بدهکاران بانکی را معرفی نکنید

مدیر مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران:
بدهکاران بانکی را معرفی نکنید
مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران گفت: ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای پرداخت به سورتینگ داران جهت خرید عمده مرکبات ابلاغ شده است.
به گزارش صبح آمل و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد تقی قزل سفلی اظهار داشت: جهاد کشاورزی لیست دریافت کنندگان این تسهیلات را ۹ آذرماه اعلام کرده است اما برخی افراد درج شده در این فهرست نمی‌توانند تسهیلات دریافت کنند.
وی داشتن چک‌های برگشتی یا بدهی‌های معوقه را علت عدم پرداخت تسهیلات به این افراد دانست و ادامه داد: به طور مثال هفت نفر به شعبه مرکزی ساری برای دریافت ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات معرفی شدند که همگی آن‌ها یا چک‌های برگشتی دارند یا بدهکار بانکی هستند.
مدیر مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران گفت: دستگاه‌های مربوطه بدهکاران بانکی را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی نکنند.
قزل سفلی با بیان اینکه ارائه تسهیلات بالای ۵۰ میلیارد تومان نیازمند ارائه صورت حساب‌های مالی است، افزود: اشخاص حقیقی یا حقوقی که قرار است از تسهیلات خرید عمده مرکبات استفاده کنند علاوه بر داشتن صورت حساب‌های مالی نباید بدهی مستقیم یا غیر مستقیم بانکی داشته باشند.
گفتنی است وزارت جهاد کشاورزی چندی قبل با هدف افزایش سرمایه در گردش خریداران عمده مرکبات شمال، با اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به سورتینگ داران مازندرانی موافقت کرده است، تسهیلاتی که فقط برای خرید عمده مرکبات از باغداران و عرضه مستقیم این محصول به بازار پرداخت می‌شود و با هدف خرید برای ذخیره سازی یا انبار کردن نیست.

1401/9/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :