تمایل شرکت های روسی برای قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی با مازندران

استاندار مازندران: تمایل شرکت های روسی برای قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی با مازندران

استاندار مازندران گفت: شرکت های روسی در پی انعقاد قرارداد هزار میلیارد تومانی در حوزه دانش بنیان با مازندران هستند. به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، سید محمود حسینی پور در جمع مسئولان استان با اشاره به بازدید شرکت‌های دانش بنیان روسیه از دستاوردهای دانش بنیان استان اظهار داشت: این دستاوردها سبب تحیر آنها شده است.

وی اظهار داشت: شرکت‌های روسی به دنبال انعقاد قرارداد هزار و۵۰۰ میلیارد روبل به ارزش به بیش از هزار همت در استان هستند و این نشان از ظرفیت‌های استان به شمار می‌رود. استاندار مازندران با بیان اینکه در حوزه جنگ نرم نیازمند کارهای جهادی از سوی مسئولان هستیم، افزود: ما برای عبور از شرایط بحرانی نیازمند داشتن روحیه دفاع مقدس هستیم. حسینی پور با تاکید بر اینکه شیوه و مدل الگوی کشت در استان باید تغییر کند، گفت: همچنین تولید صنعتی مرکبات و محصولات کشاورزی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه ویژه ای کرد.

استاندار مازندران با اشاره به نگاه حل مسائلی آن را جز سیاست‌های قطعی دولت برشمرد و گفت: حل مسئله بدون حضور مردم و تشکل‌های مردمی میسر نیست و باید از این ظرفیت‌ها بهره کافی گرفت.

وی تاکید کرد: در سایه تعامل دولت و بخش خصوصی می‌توان دوره سخت اقتصادی را پشت سر گذاشت و نیازمند بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی برای رسیدن به اهداف توسعه هستیم.

1401/9/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :