دولت با مدیران خسته و ناتوان خداحافظی می‌کند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران:
دولت با مدیران خسته و ناتوان خداحافظی می‌کند
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اظهار اینکه دولت هیچ عقد اخوتی با مدیران اجرایی ندارد گفت: تنها معیار همراهی و حمایت دولت با مدیران دستگاه‌های اجرایی حرکت در ریل خدمت رسانی و پیوستگی آنان با روحیه جهادی و انقلابی است.
به گزارش صبح آمل و به نقل از بلاغ، روح الله سلگی در جمع مدیران حوزه فرهنگی و سیاسی استان مازندران تقویت امید در جامعه و تلاش برای رفع مشکلات مردم را میثاق ملی مدیران دولت سیزدهم بیان کرد و اظهار داشت: مؤلفه و راهبرد اساسی خدمت مدیران در دولت سیزدهم عمل گرایی، سخت کوشی و تقویت امید است.
وی با تاکید بر عزم قاطع رئیس جمهور برای کاهش مشکلات عرصه حکمرانی ادامه داد: دولت با مدیران خسته، فاقد انگیزه و ناتوان در گره گشایی از مشکلات خداحافظی می‌کند.
معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: مدیرانی که در راستای تحقق منشور عدالت محوری و خدمت رسانی دولت سیزدهم حرکت نمی‌کنند، دلبستگی به معیارهای ترسیمی رئیس جمهور ندارند.
سلگی با اظهار اینکه دولت هیچ عقد اخوتی با مدیران اجرایی ندارد افزود: تنها معیار همراهی و حمایت دولت با مدیران دستگاه‌های اجرایی حرکت در ریل خدمت رسانی و پیوستگی آنان با روحیه جهادی و انقلابی است.
وی با اشاره به دستاوردهای کم نظیر دولت سیزدهم در یکسال اخیر یادآور شد: کارنامه سخت کوشی دولت سیزدهم در برخی حوزه‌ها مانند عبور از بحران کرونا و شرایط سخت تحریمی به اندازه عمر دولت‌های گذشته است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :