مازندران دومین استان پر تردد کشور

رئیس مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران:
مازندران دومین استان پر تردد کشور
رئیس مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: بیش از ۴۱۵ میلیون و ۷۶۲ هزار تردد از انواع وسایل نقلیه از ابتدای امسال تا پایان مهر در محور‌های استان به ثبت رسیده که حدود ۷.۷ درصد از تردد کل کشور را به خود اختصاص داده و از این لحاظ مازندران در رتبه دومین استان پرتردد کشور قرار گرفته است.
به گزارش صبح آمل و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی اظهار داشت: مازندران با بیش از ۵۶ میلیون و ۸۶۰ هزار تردد در مهر ماه امسال دومین استان پر تردد کشور بعد از استان تهران قرار گرفته است که سهم ۷ و نیم درصدی از تردد کل کشور را داشته است.
وی افزود: بررسی تردد ساعتی وسایل نقلیه طی مهر ماه سال جاری در مازندران نشان می‌دهد پر تردد‌ترین ساعت روز معمولا بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ اتفاق می‌افتد و ساعت ۱۷ الی ۱۸ با میانگین تردد ساعتی حدود ۱۱۳ هزار وسیله نقلیه دارای فراوانی بیشتری دربین ساعات پرتردد مهر ماه بوده است.
رئیس مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه میانگین تردد ساعتی درطی این مدت حدود ۱۱۳ هزار تردد بوده، نتیجه می‌شود درطی ساعت اوج میزان تردد درحدود ۴۴ درصد بیشتر از میانگین تردد ساعتی در آن ماه بوده است.
هاشمی گفت: میزان تردد وسایل نقلیه سنگین در این ۷ ماه در استان بیش از ۳۰ میلیون و ۲۷ هزار تردد بوده که این عدد نشان دهنده سهمی بیش از ۷ درصدی وسایل نقلیه سنگین از تردد کل وسایل نقلیه می‌باشد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :